Özel Ata Erkek Öğrenci Yurdu, Tek Kişilik Odalar, Geniş Alan,

Modern Tasarımlı, Çift Kişilik Odalar, Üç Kişili Odalar, Konforlu Odalar, Ferah Dizayn,

Denizli Öğrenci Yurdu, Denizli Yurt, Öğrenci Evi, Denizli Özel Ata Erkek Öğrenci Yurdu,

whatsapp

Yorumlar

Burada 1,5 dönemdir köşedeki küçük binada tek kişilik odada kalıyorum.Isınma konusunda hiçbir problemim olmadı.İnternet kötü ama bu sorun Denizli nin genelinde var.Yemek isteğe bağlı.Ben almadım.O yüzden yorum yapamayacağım.Çamaşır kurutma makinesi var.Çamaşır kurutma sıkıntı olmuyor.Giriş-çıkış saatleri uygun.Tuvalet temizliği her gün yapılıyor.Oda temizliği de iyi.Ben memnunum.

Berke Karşı03-02-2022

En büyük avantajı konumu (üniversite kampüsü yudun karşısında), Yurdun hemen karşısı Çamlık Mesireligi (bol bol oksijen), Yurdun bina yapısı ve temizliği çok çok iyi. Karşısında dolmuş durağı olması da büyük avantaj, En önemlisi yurt yetkilileri kuzenime hep sahip çıktılar kendi evlatları gibi her sorunda yanında oldular. Gece görevlisi var , ilgili ve sahip çıkıyor çocuklara. Biz memnun kaldık tavsiye ederim...

Ömer Demirtaş03-02-2022

İki senedir bu yurtta kalıyorum Bulunduğu konum itibariyle üniversite - eğlence , yeme içme mekanları ve çamlık ormanına yakın olması çok avantajlı benim için. Onun dışında tek kişilik rahat bir odada kaldığım için yurt ortamı hakkında yorum yapamayacağım. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir işletme. Yemekleri de harika. Bana evimin konforunu aratmadıkları için teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Yusuf Gül03-02-2022

Yurt konum olarak okula,çamlık ormanına ve eğlence mekanlarına çok yakın.iki kişilik odada kalıyorum odanın içi geniş ve banyosu bize aitti ve banyoda çok geniş.çalışanların tamamı ve müdüriyet öğrencilere karşı güleryüzlü ve sıcakkanlı.internet bakımından iyi ve özellikle ısıtması çok iyiydi.fiyat olarakta diğer yurtlardan çok bi farkı yok az bi fiyat farkının sebebi de diğerleri asmalıevler tarafında ata yurdu ise nerdeyse kampüsün içinde bence o kadarlık bir fiyat farkı da gözardı edilebilir.

Ahmet Aygün03-02-2022